Uzman Analist: Ripple’da Ay’a Yolculuğa Çıkıyoruz!

Uzman Analist: Ripple’da Ay’a Yolculuğa Çıkıyoruz!

Kripto Analiz Ripple Haberleri
Eylül 19, 2020 tarafından koindeks
46
ripple-tahmin

Bitcoin ve altcoinler bu ara durgun bir döneminde. 9.000 dolar seviyelerine kadar gevşeyen Bitcoin, yanında altcoinlerde de bir satış baskısı getirmişti. Bitcoin yeniden 11.000 dolar direncine kadar dayandı. Fakat altcoinler hala güzel bir ivme kazanamadı. Altcoinlerde de beklediğimiz hareketin olması için Bitcoin tarafında daha sert hamleler görmeliyiz. Piyasalar bu yatay dönemde daha çok yön belirleme içerisinde. Bu çaba içerisindeykende kısa vadeli trade imkanları sunuyor.

Analistlere göre Ripple’ın teknik hareketleri yeni bir ralliyi gösteriyor. Ripple’ın daha önceden yaptığı teknik hareketlere çok benzer bir yapıya büründüğünü ve yeniden aynı hareketleri yapma ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti. Fakat Ripple’ın bu hareketinin bağlı olduğu en büyük detayda tabiki Bitcoin’in 11.000 dolar direncine nasıl tepki vereceği. Bitcoin bu direnci sert bir şekilde kırdığı an, analistlerin Ripple için işaret ettiği ralli başlayabilir.

Pentoshi:

XRP, şu anki fiyatıyla düşüş yönünde işlem görüyor. Mevcut rakamlar, son birkaç gündür işlem gördüğü fiyatlar. Ancak bunun, sadece birkaç gün önce piyasanın keskin bir satışla karşı karşıya kaldığı dönemdeki 0,23 dolarlık düşük seviyeden kayda değer bir artışa işaret ettiğini belirtmek önemli. Bu satış, BTC ve kripto para birimi piyasasının geri kalanının bazı kayıplar vermesine neden oldu, ancak çoğu dijital varlık o zamandan beri iyileşti.

XRP’nin şu anki teknik görünümü hakkında yorum yapan popüler analist Pentoshi, son zamanlardaki zayıflığına rağmen, XRP’nin daha fazla yükseliş görmeye hazır olduğunu söyledi. Analist, özellikle kripto para biriminin BTC ticaret çiftine işaret ederek, kilit bir seviyeyi geri kazanabildiğini belirtti. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

HER İKİ ÇİFTTEKİ XRP İYİ GÖRÜNÜYOR, ANCAK REFERANS İÇİN BU LTF GRAFİĞİNİ KULLANIYORUZ. AÇIK SAPMA VE GERİ ALMA GERÇEKLEŞİYOR. AY’A YOL AÇIN! HEDEF YOK, ÇÜNKÜ SWELL İÇİN BİR KONUM OLUŞTURUYORUM VE YAKLAŞTIKÇA YENİDEN DEĞERLENDİRECEĞİM. PİYASA KOŞULLARI ÇOK FARKLI.

Pentoshi, Bitcoin’de 8.000 doları bildi!

Analistlere göre, Bitcoin’in şu anda işlem gördüğü yerin hemen üzerinde bulunan dirence nasıl tepki verdiği, XRP ve diğer altcoin’lerin eğilimini belirleyecek. Pentoshi, Bitcoin’in 10.000 dolara yükseldikten sonra 8.000 dolara geri çekileceğini saatler öncesinden haber veren bir analist. Bunun dışında analistin yüksek başarı oranına sahip olduğu başka tahminleri de var.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X