Uzman Trader Bitcoin İçin Uyardı!

Uzman Trader Bitcoin İçin Uyardı!

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 25, 2020 tarafından koindeks
66
bitcoin-haberler

Bitcoin için bu ay tam bir konsolidasyon ayı olarak nitelendirilebilir. Bitcoin teknik analiz ile belirlenmiş global destek ve direnç seviyeleri içerisinde ileri geri hareketler yaparak bu ayı geçirdi. Ay başında 2.000 dolar kadar düşen Bitcoin, 10.000 dolar seviyesinin altına gevşemişti. Şimdi ise 11.000 dolar direncinin altında seyrediyor.

Bitcoin İçin 10.760 Dolar Çok Kritik!

Eylül ayının sonuna doğru yaklaşırken Bitcoin analistleri çok önemli bir seviyeye odaklanmış durumda. Uzman trader Josh Rager, Eylül ayı sonunda Bitcoin’in grafikte aylık mumu kapanmadan önce 10.760 dolar seviyesi üzerinde kapanması durumunda yükseliş trendinin olumlu bir şekilde süreceğini belirtti. Aynı zamanda 10.760 dolar seviyesi, 2019’daki yükseliş rallisindeki aylık olarak ulaştığı zirve seviyesiydi. Bu seviye Bitcoin analistleri için oldukça önemli bir seviye. Analist Josh Rager, şu sözleri sarf etti:

BİTCOİN’İ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM. AYLIK KAPANIŞA BİR HAFTA KALDI VE FİYATLARIN EYLÜL SONUNA KADAR 10.760 DOLAR SEVİYESİNİN ÜZERİNE ÇIKMASINI İSTİYORUM. SPX VE DXY İYİ HAREKET EDERSE BİTCOİN İÇİN İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

Bitcoin İçin Piyasalar Önem Taşıyor

Dolar endeksinin yükselişte olması Bitcoin’de satışları arttırdı. Bitcoin’deki satışlarda diğer altcoinler üzerinde de hissedildi. Dolar endeksinin yeniden gerilemesi, Bitcoin, altcoin ve emtialar üzerindeki satış baskısını azaltabilir.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X