Uzman Trader: Bitcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir!

Uzman Trader: Bitcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir!

Bitcoin Haberleri
Ekim 7, 2020 tarafından koindeks
22
bitcoin

Kripto paralarla yaptığı tradeler ile ünlenen uzman analist Michaël van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat düzeltmesinin henüz bitmediğini düşünüyor. Uzman analiste göre Bitcoin’in 9.500 dolar seviyesine uğrayacağını düşünüyor. Twitter’da 80 bin takipçisi bulunan Micheal, şu mesajı paylaştı:

“Her direnç seviyesi, mevcut direnç bölgesine (kırmızı blok) benzer şekilde bir onay alır. Eğer bu kırılırsa 11 bin 200-11 bin 400 dolara ulaşılabilir. Ancak, burada tersine dönersek ve potansiyel bir döngü oluşursa 9 bin 500-9 bin 800 dolarlık seviyeleri hedefliyorum.”

bitcoin analizi
Kaynak: Michaël Van de Poppe

Ethereum’da Düşebilir

Kripto para analisti Micheal, aynı zamanda Ethereum özelinde de düşüşler bekliyor. Micheal’a göre Ethereum, 250-280 dolar bandına gerileyebilir. Biz bu içeriği hazırlarken Ethereum 350 dolar seviyelerinde seyrediyor. Ethereum için düşünceleri şu şekilde:

“Burada daha da aşağı yönlü bir ivme bekleniyor. Bir süredir ilgilendiğim önemli alan 250-280 dolar.”

eth

Özellikle son günlerde dolar endeksinin kripto para ve emtialardaki baskısı devam ettikçe, analistlerin bu tür düşünceleri doğrulanıyor. Bitcoin fiyatı ve Ethereum fiyatı diğer tüm altcoin fiyatları üzerinde baskı yaratabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X