Valkyrie Investments CEO’su Bitcoin Fiyatının 4. Çeyrekte Yükselmesini Bekliyor

Valkyrie Investments CEO’su Bitcoin Fiyatının 4. Çeyrekte Yükselmesini Bekliyor

Bitcoin Haberleri
Ekim 7, 2021 tarafından Merteren Alkis
43
Valkyrie-Investments-bitcoin

Valkyrie Investments CEO’su Leah Walk, bir röportaj sırasında Bitcoin  fiyatının yılın dördüncü çeyreğinde artacağına inandığını ve JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un BTC’nin “aptal altını” olduğu konusundaki görüşüne katılmadığını açıkladı.

Bloomberg Quicktake’de konuşan Valkyrie Investments CEO’su Leah Wald, Bitcoin ‘in 50.000 dolarlık aşılması gereken psikolojik bir engel olduğunu ve kripto para birimi bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa firmanın boğa koşusunun “yüksek seviyelere yaklaşmasını” beklediğini belirtti.

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı bu hafta 50.000 doları aştı ve şu anda 54.000 dolardan işlem görüyor . Bitcoin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bu ayın sonunda BTC borsasında işlem gören fonu onaylayacağını öne süren söylentiler üzerine yükseliyor olabilir.

Bir bitcoin fiyat tahmini istendiğinde, Walk soruyu geçiştirdi ve bunun yerine yılın dördüncü çeyreği için heyecanlı olduğunu söyledi. JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un BTC hakkındaki görüşü hakkında yorum yaparak şunları söyledi:

Açıkçası bunun aptal altını olduğunu düşünmüyorum. Bence harika bir dijital altın ve değerini kanıtlamak için mükemmel bir iş çıkardı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X