Dallas Mavericks Bu Uygulamayı İndirenlere 100 Dolarlık Bitcoin Verecek

Dallas Mavericks Bu Uygulamayı İndirenlere 100 Dolarlık Bitcoin Verecek

Bitcoin Haberleri
Ekim 28, 2021 tarafından Ömer Dursun
136
voyager-digital-100-dolar-bitcoin

Voyager Digital’den 100 dolarlık Bitcoin fırsatı: Mark Cuban’a ait olan Dallas Mavericks, önümüzdeki 36 saat içinde Voyager Digital mobil uygulamasını indiren herkese Bitcoin dağıtıyor.

NBA ekibinin dijital içerik yöneticisi Bobby Karalla’nın tweetine göre, uygulamayı indiren herkes 100 dolar değerinde ücretsiz Bitcoin alacak.

Karalla yaptığı açıklamada, “Uygulamayı indiren, MAVS100 promosyon koduyla bir hesap oluşturan, 100 dolar yatıran ve bir işlem yapan hayranlar, sonraki 48 saat boyunca 100 dolar ücretsiz BTC alabilir.” dedi.

Voyager Digital’den 100 dolarlık Bitcoin fırsatı

Kampanya, basketbol takımının her iki taraf için de bu tür ilk bağlantı olan kripto para birimi platformu Voyager Digital ile açıklanan beş yıllık ortaklığının bir parçası olarak geliyor.

Anlaşma, Mavs NBA 2K League takımının resmi oyun ve etkinlik mekanı olan Mavs Gaming Hub’ın adını değiştirme hakkını içeriyor.

Voyager CEO’su ve kurucu ortağı Steve Ehrlich yaptığı açıklamada, platformun NBA’deki liderlik rolü ve Cuban’ın dijital varlık alanı konusundaki derin anlayışı nedeniyle Mavs ile birlikte çalıştığını söyledi.

Cuban, son zamanlarda Dogecoin’i eğlenceli bir yatırım olarak lanse ederek ve kripto patlamasını ‘balona’ benzeterek kripto inançları hakkında çok konuşuldu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X