Waves Teknik Analiz 09.05.2020

Waves Teknik Analiz 09.05.2020

Kripto Analiz
Mayıs 8, 2020 tarafından koindeks
32
waves

Waves gelişmekte olan teknolojiye ayak uyduran gayet güzel bir kripto para birimi. Paribu borsasındaki fiyatlandırmalar ve market hacmine göre bu analizimi sağlayacağız. Biz bu teknik analizi hazırlarken güncel Waves değeri: 7.52 TL

İlk olarak Fibonacci düzeltmesini kullanarak günlük grafikte inceleyeceğiz. Bizim direkt gözümüze çarpan önemli değerler 7.28 ve 7.16 değerleri. Bunlar özellikle 7.16 değeri çok güçlü bir destek olarak arka planda duruyor. Direnç seviyeleri olarak 7.83 değerini ve arkasından 8.29 değerini izlediğini söyleyebiliriz.

RSI 60 seviyelerinde yön yukarı doğru al sinyali vermekte. DMI bir trend olduğu göstergesinde. Hacmin kendini toparlamaya çalıştığını görebilsek de hacim az ilerliyor. Hacim yükseldiğinde Waves kendini yukarı atabilir.

Trend yukarı yönünü devam ettiriyor. Eğer aynı şekilde bir salınım görürsek kısa zaman içerisinde 7.70 üzerine atabileceğini konuşabiliriz. Tabii eğer trend desteği kırılırsa, aşağı yönlü bir hareket başlayabilir. Takip etmemiz gerekiyor.

Bu içerikte kesinlikle yatırım tavsiyesi YOKTUR. Anlık trend bilgisi ve teknik analiz paylaştık. Sert satışlarla aşağı yönlü harekette olabilir sert alışlarla yukarı yönlü. Yatırım kararlarınız tamamen size aittir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X