XRP Kullanıcıları Endişeli Davranıyor

XRP Kullanıcıları Endişeli Davranıyor

Kripto Para Haberleri
Nisan 27, 2020 tarafından koindeks
15
xrp-kullanicilari-endiseli-davraniyor

Ripple hayranlığı olan ve uzun zamandır XRP girişimcisi olan biri sanal sistem piyasasında 3. En büyük sanal varlığın ilerleyen zamanlardaki durumu hakkında kaygılı olduğunu belirtti. Bu söylemden sonra xrp Kullanıcıları endişeli davranmaya başladı.

“Uzun vadede hodlerlar güvenirliğini yitiriyor” başlıklı yazı aniden üst sıralara çıktı. Sanal para trader’ı XRP’nin kabul edilme düzeyinin Ripple’ın isteği üzerine ODL (nakit) ismi verilen sanal değerli ödeme şeklinin sanal paranın fiyatının yükseltip yükseltmeyeceği sorgulandı.

Bankalar Beklemede

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse ‘’unda aralarında olduğu Ripple yöneticilerinin yaptığı açıklamada çok sayıda Bankanın XRP’yi kullanım ağının içine alacağını bildiren beyanatların hala yapılmadığını açıkladı.

Garlinghouse ve Schwartz birçok bankanın XRP alacağını, Ripple’in piyasada isim yapmış kişilerle iş yapacağını ifade etti. Fakat 24 ay geçmesine rağmen az sayıda bilgi halk ile paylaşıldı.

Girişimci ilk defa 2017 senesinde XRP satın alığını ve henüz satışını yapmayı istemediğini söyledi. Girişimcilerin olumsuz eleştirmelere en etkili cevabı Ripple’in XRP destekli likit ürününde yaşanan hacim artışı oldu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X