Yatırım Devi Grayscale Ethereum Atılımında Bulunda

Yatırım Devi Grayscale Ethereum Atılımında Bulunda

Kripto Para Haberleri
Nisan 28, 2020 tarafından koindeks
21
grayscale-ethereum

Amerika merkezli yatırım devi grayscale ethereum atılımında bulundu. Alınan bilgilere göre şirket 2020 yılında piyasaya sürülen Ethereum kripto paralarının yarısını satın aldı. Şirketin bu atılımında yatırımcıların Ethereum’a olan ilgisinin artması etkili oldu. Ayrıca gelmesi beklenen güncellemenin de şirketin bu girişimini hızlandırdığı ortaya çıktı.

Ethereum Yatırımları 2019 Ve 2018 Toplamından Fazla

İçinde bulunduğumuz 2020 yılının çeyrek döneminde kurumsal yatırımcıların ethereum yatırımlarının 2019 ve 2018 toplamından daha fazla olduğu öğrenildi. İki yılda yapılan toplam yatırım 95,8 milyar dolar olurken 2020 yılının ilk dört ayında bu miktar 110 milyar dolar oldu.

Ethereum Yatırımcıları Prim Ödüyorlar

Ethereum yatırımı yapmak isteyen kişiler Grayscale şirketini alım için tercih ediyorlar. Yapacakları yatırım içinde şirkete prim ödüyorlar. Yatırımcılar yaptıkları prim ödemeleri sayesinde kripto paranın depolanması ya da aktarılması konusunda endişede bulunmuyorlar. Etherdak kripto paralarının spot fiyatının ise 2020 yılından başında günümüze kadar %50 oranında arttığı görülüyor. Bu da yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Spot fiyatı son olarak 195 dolar olarak görülüyor. Yükselişin devam etmesiyle kripto para hisselerini satın alan şirketin büyük bir gelir elde edeceği görülüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X