Yatırımcılar Bitcoin’den Sonra Ethereum Toplamaya Başladı

Yatırımcılar Bitcoin’den Sonra Ethereum Toplamaya Başladı

Ethereum Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 30, 2020 tarafından koindeks
27
bitcoin-balinaları

Yatırımcılık dünyasında balinalar diye bir sıfat vardır. Büyük yatırımcılardır ve genelde küçük yatırımcıların kayıplarından kazanırlar. Maalesef bu deyim kötü olsa da kullanmak durumunda kalıyoruz.

Balinaların Bitcoin’den sonraki hedefi Ethereum olduğu belirlendi. Bu yatırımcıların Ethereum’a ayrı bir ilgisi var. Adam Cochran tarafından yayınlanan 29 Nisan tarihli blog yazısında son 6 ay içerisinde büyük yatırımcıların takip listesinde ve cüzdanlarında Ethereum ilgisinin arttığını bildirdi.

Halihazırdaki büyük kripto para yatırımcılarının portföylerindeki Ethereum miktarını %4 arttığını söyledi. En az Bitcoin kadar güçlü yatırım alan Ethereum yükseliş rallisinde iyi bir yer edineceği özellikle virüs sonrasında çok güzel yerlere geleceği tartışma konusu oldu.

Ethereum Satmıyorlar, Daha Çok Biriktiriyorlar!

Adam Cochran, blog yazısında Ethereum balinaları hakkında çok çarpıcı bir içeriğe değindi.

“Şu anda borsalarda sadece 19,5 milyon ETH satış listesin. Borsalardaki toplam ETH miktarı 33,6 milyondan fazla. Bu da mevduatın sadece yüzde 58’i demek. Yani balinalar satmıyor, biriktiriyor.”

Doğru zamanda doğru yatırım herkese kazandırır. Bunda hemfikiriz. Ama zaten zor olanda bu doğru zamanda doğru yatırım yapmak. Ethereum’a yaklaşık 1 ay önce baktığımızda 950 TL civarlarında gördük. Şu anda 1460 TL civarlarında gezmekte. Doğru zamanda sebebi belirli düşüşleri sizlerle paylaşıp, alım fırsatlarını kaçırmamanız için elimizden gelen haberleri paylaşacağız.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X