Yatırımcıların İlgisini En Çok Çeken Kripto Para Belli Oldu

Yatırımcıların İlgisini En Çok Çeken Kripto Para Belli Oldu

Altcoin Haberleri
Kasım 1, 2021 tarafından Ömer Dursun
93
yatirimcilarin-ilgisini-en-cok-ceken-kripto-para

Yatırımcıların ilgisini en çok çeken kripto para hangisi? Shiba Inu madeni tokeni, hızlı kazanç imkanı sunduğu için artan sayıda yatırımcıyı cezbetmektedir.

Shiba Inu yatırımcıları meme tokeninin göz kamaştıran rallisinden faydalandı. Geçen yıl boyunca, meme kripto para birimi %60.000.000 arttı.

Meme coinlere yatırım yapmak artık 2021’de kripto yatırımcıları için uygun bir seçenek oldu. Perakendeciler daha düşük fiyatlı tokenlere ilgi duyuyor.

Yatırımcıların İlgisini En Çok Çeken Kripto Para

Ek olarak, popüler bir ticaret platformu olan Robinhood’a ekleneceğine dair söylentiler var. Change.org dilekçesi üç yüz binden fazla imza topladı.

Robinhood henüz yanıt vermezken CEO Vladimir Tenev bu haftanın başlarında platformun yasal gerekliliklerle uyumlu kalırken yeni kripto para birimleri eklemenin mümkün olup olmadığını dikkatlice değerlendireceğini söyledi.

Dünya çapındaki en büyük sinema zincirlerinden biri olan AMC Theatres’ın, Shiba Inu’yu (SHIB) biletler için bir ödeme aracı olarak kabul etmeyi ve böylece meme kriptosuna ek pozitiflik kazandırmayı düşündüğü bildiriliyor.

Sonuç olarak, Etherscan tarafından sağlanan veriler, tokenin toplam arzının yaklaşık %41’inin yakıldığını gösterdi, bu, madeni paraların artık dolaşımda olmadığı anlamına geliyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X