Yearn.Finance Token 24 Saat İçerisinde %27’den Daha Fazla Yükseldi!

Yearn.Finance Token 24 Saat İçerisinde %27’den Daha Fazla Yükseldi!

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 26, 2020 tarafından koindeks
13
yearn.finance

DeFi tokenleri içerisinde son zamanlarda adından çokça söz ettiren Yearn.Finance (YFI) geçtiğimiz günler içerisinde bir güvenlik açığıyla karşılaşmıştı. Bu güvenlik açığı sonucu, yatırımcılar çok ciddi bir düşüşle karşılaşmıştı.

Geçirdiğimiz son 24 saat içerisinde tüm güvenlik açıklarının kapatılması üzerine YFI, %30’lara varan değer kazandı. Düşüşte 20.000 dolarlara kadar düşen Yearn.Finance, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte gördüğü en düşük seviye 24.000 dolar iken, en yüksek seviye ise 30.800 dolar seviyeleri oldu.

Güvenlik Açığı Hızla Giderildi

YFI’da bir güvenlik açığı farketildikten sonra dakikalar içerisinde çok sert bir düşüş yaşayarak 20.000 dolar seviyelerine kadar düşmüştü. Güvenlik açığı 24 Eylül’de tespit edildi, duyuru 25 Eylül’de yapıldı. Duyuru metni içerisinde şu ifadeler yer aldı:

Bir güvenlik açığı farkedildi. Güvenlik açığı 24 dakika içerisinde giderildi. Bu güvenlik açığı bazı fonları riske atabilirdi fakat bir sorun olmadı. Tüm fonlar güvende. Yatırımcıların herhangi bir işlem yapması gerekmemekte.

YFI son 24 saat içerisinde hızlı bir şekilde yükseldi. Bu bir ralli başlangıcı olabilir. Fakat ana endeks yani Bitcoin’in durumu şu anda belirsiz olduğu için, YFI içinde bir şey söylemek için şu an erken.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X