Yeni Bir PlusToken Daha mı?

Yeni Bir PlusToken Daha mı?

Kripto Para Haberleri
Nisan 23, 2020 tarafından koindeks
10
yeni-bir-plustoken-mi

Yeni bir plustoken karşılaştırması yapılıyor. Çin Halk Cumhuriyeti’nde Sanal dolandırıcılık artık garip değil ve son zamanlarda Asya topraklarındaki girişimcilerin yaşanan dijital dolandırılıcılardan ders çıkarmadıklarını kanıtlıyor. Üst düzeyde kazançlar vaat edeceğini söyleyen ponzi yaklaşık 3 hafta önce işlem görmeye başlamıştı bitcoin de yaklaşık 12 milyon dolar para kazandı. Antimatter Kingdom ismiyle tanınan bu kandırmaca, Decrypt haberine göre Nisanını ilk günü başladı. Kısa bir zamanda yayılmasına rağmen güvenlik araştırmasını yapanlar kullanım alanının arttığını ve fiyatının 1.600 bitcoin ile1800 bitcoin arasında olduğunu söylüyorlar. Kayıtlı bu oranlara göre yatırım 12 milyon dolara seviyelerine çıkmaktadır. Antimatter Kingdom ekibi,180.000 Bitcoini (1,2 milyar dolar) geçtiğini açıklayarak çok daha fazla bir sayıya sahip olduğunu bildirdi.

Antimatter Kingdom (AK) önceki söylemleri gibi girişimcilerine üst düzeyde kazanç elde edeceklerin söylüyor. Girişimciler firmaya btc transferi yapar ve Antimatter Kingdom girişimcisine AK kriptosu vererek karşılığında da faiz ödeyeceğini belirtir. Araştırmacılar AK ‘in bazı yatırımcısına faiz ödemesi yaptığını söylemiştir. Ponzi şekilleri ile aynı numara, dikkat çekici hale getirmek için sayıca az denecek kadar az yatırımcısına erken ödeme yapmaktadırlar.

Ak ve Plustoken Karşılaştırılıyor

Sanal para sektöründeki 3 milyar dolar civarında olduğu söylenen ve büyük bir kandırmaca olan Ak ve Plustoken karşılaştırması yapılıyor. Aldatmacanın Çinli girişimcileri hedef aldığı ve yüksek kazançlı bir yatırım alanı olduğu saklandı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X