Zerocoin Nedir?

Zerocoin Nedir?

Sözlük
Nisan 13, 2020 tarafından koindeks
73
zerocoin

Günümüzde merak edilen ve araştırılan zerocoin nedir? Zerocoin; bitcoin işlemlerinin aksine tam gizlilik sunan kripto para birimine denir. Kullanıcı bilgileri diğer kripto paralarda kendi içerisinde bazı gizlilik açıkları vardır. Kullanıcı bilgileri çift harcamaya dair uygulamalarında olduğu gibi bilgileri görünür hale getirir. Tam olarak bilgi gizliliği ise zcoin tarafından sağlanır. Zerocoin’de fazla bilgiye ulaşmak istendiğinde NSA sunmaktadır.

Zcoin ve Geliştirilmiş Gizlilik Uygulaması Nasıldır?

Bu kripto para birimi ticari özgürlüğe önem veren bir birimdir. Bitcoin Sözleşmesi aracılığıyla gizliliği daha fazla artırarak, zcoin teknolojisi kullanılmıştır. Zcoin teknolojisi sayesinde kamu muhasebesinde yapılan işlemlerde özellikle satış için bilgileri açığa çıkarmaya gerek duyulmaz. Madeni para alımı yaptığında dilediğiniz kripto madenine dönüştürüyor ve bu parayı harcamak istediğinizde gizlilik gereği ortaya çıkmıyorsunuz.

Zerocoin Avantajları

Zerocoin diğer para birimlerine göre daha avantajlıdır. Bu nedenle dünya ticaretinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İşlem özgürlüğü ve kullanıcı gizliliği konusunda tam donanımlı olan bu birim özel sözleşmeler ile desteklenmektedir.

Avantajları;

  • Madeni yatırımların istenilen farklı madene dönüştürülme kolaylığı
  • Dönüştürülen madeni paraya çevirerek çekme olanağı
  • İşlem gizliliği
  • Ticari özgürlüğe yönelik hassasiyet
  • Kullanıcı bilgilerinin sıfır noktasında şifrelenmesi

Bu avantajlar sayesinde zcoin elde etmeniz oldukça kolay. Zerocoin çıkarma yöntemi AMD, CPU ve GPU madencilikle kolaylıkla yapılabilir.

Zcoin Madencilik Ödemeleri Nasıl Alınır?

Zerocoin ile madencilikte kazanılan ödemeler Zerocoin XZC hesabı açılarak alınır. Madenci Nvidia GPU, CPU ya da AMD GPU’yu alın ve EXE ile seçilen ikiliyi seçilen klasöre alın. Havuz kaydı yaptırarak, madenciniz lan Zcoin sayfasındaki how to mine içerisinde bulunan kod ile yapılandırarak bat dosyanızı çalıştırın. Kripto paraları tercih eden kullanıcıların eksi olarak gördükleri gizlilik, alıcı satıcı bilgilerinin korunmasına yönelik eksiklikler Zerocoin ile ortadan kalkar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X